השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

אבטחה לבית

עבור כולנו, הבית הוא המקום הכי מוגן שיש לנו. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, רוצים להיות בטוחים שאיש לא יפגע בכם כשאתם בבית. עם זאת, יש מצבים בחיים שבהם אנחנו צריכים להגן על עצמנו קצת יותר, ונשאלת השאלה: איך עושים זאת? אתם הרי לא תלכו לקנות נשק ככה סתם וגם לא תוכלו לחיות את חייכם כל הזמן במתח. לכן כדאי שתדעו שהפתרון הטוב ביותר שקיים הוא להזמין שירותי אבטחה לבית. שירות כזה זמין עבורכם אצל חברות אבטחה שונות, ואין ספק שעם שירותי אבטחה לבית תוכלו להמשיך ולישון בשקט. רוצים לדעת איפה מחכה לכם השירות הכי טוב שקיים בתחום האבטחה בימינו? הכירו את המאבטחים של חברת M24, כי הם יעשו הכול כדי להגן עליכם.

מתי אבטחה לבית זה פתרון טוב?

באופן כללי ניתן לראות ששירותי אבטחה לבית יכולים להוות פתרון טוב תמיד. למשל, אם אתם רוצים לעשות אירוע גדול וחשוב בבית שלכם, ואם אתם לא רוצים שאנשים שאינם מוזמנים ינסו להיכנס פניה, שירותי אבטחה לבית יסייעו לכם. בנוסף, אם אתם מרגישים משום מה בסכנה, אין ספק שרצוי יהיה לאבטח את הבית. זה נכון שניתן יהיה לאבטח את הבית בשיטות שונות, אך שום דבר לא משתווה למאבטח מקצועי שיעמוד בכניסה לבית שלכם, אז למה אתם מחכים?

כך בוחרים היום חברה מובילה לאבטחה

דרושים לכם שירותי אבטחה לבית? רוצים להזמין שירותי אבטחה לאירוע הקרוב שאתם עושים? מחפשים את המאבטחים הכי טובים שיש למפעל שלכם? כך או כך, רצוי שתבחרו חברה שאפשר לסמוך עליה בכל מצב. לכן יש לברר שאתם פונים אל חברה עם רישיונות ואל חברה שיש לה ידע רב. אנשי המקצוע של החברה צריכים להיות מאבטחים שעברו את הכשרה מקצועית ושיידעו מה לעשות ברגע האמת. כל אלה לא משאירים מקום לספק: חברת האבטחה M24 היא הבחירה הנכונה עבורכם. החברה מעניקה שירותי אבטחה מגוונים וברמה גבוהה, כך שחבל יהיה להתפשר על פחות מזה. לפרטים, שאלות והזמנת השירות חייגו למספר: 08-9470000 עוד היום.

 

שתפו את הפוסט עם חברים

  שאלות נפוצות

  מהן ההכשרות שעוברים המאבטחים?

  המאבטחים שלנו יוצאי יחידות קרביות לכל הפחות, ובמקרים מורכבים יותר גם יוצאי קורס לוט"ר ויוצאי יחידת אבטחת האישים של השב"כ. בנוסף לכל אנו מקפידים כי הצוות שלנו יעבור מדי שנה מספר השתלמויות וקורסי ריענון בסטנדרט הגבוה ביותר ובהתאם לנהלים המוקפדים אותם קובע החוק במדינת ישראל.

  אילו שרותים אתם נותנים?

  אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אבטחה – מאבטחת מקומות כמו בתי ספר, גנים, אולמות אירועים, מפעלים וישובים, ועד שירותי אבטחת אישים ברמה הגבוהה ביותר.

  אילו הסמכות ורשיונות מחזיקה החברה?

  החברה מחזיקה הסמכות, רשיונות ואישורים מטעם משרד התמ"ת, משרד הפנים, רשיון משטרת ישראל, כמו גם ביטוחי חברה ורשיון מפעל ראוי. כמו כן, לצוות מתקבלים מאבטחים אך ורק לאחר בדיקת רמת סיכון לארגון ועבר פלילי המתבצעת על-ידי גוף חיצוני.