השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

אבטחת אישים

חלק מפעילותה של חברת M24 היא היחידה לאבטחת אישיים המורכבת מלוחמים ובוגרי קורס אחיד וביניהם יוצאי היחידה לאבטחת אישיים הממלכתית.

שירות הליווי כולל את האמצעיים הטכנולוגים הנדרשים לסוג משימת האבטחה ותתקיימנה לאחר "סקירת שטח" ורמת סיכון לאותה אישיות, התאמת אבטחה הנדרשת כפוף לייעוץ הביטחוני של החברה.

חברת האבטחה 24- M מציבה רמת אבטחה אישית צמודה והיקפית במגוון רמות סיכון, מהרמה הבסיסית ביותר שהיא אבטחה צמודה עם מאבטח בוגר קורס אחיד, ועד מערך אבטחה המקביל לאבטחת שרים, אשר כולל 2 מאבטחים בוגרי קורס אחיד המחולקים ל-2 תפקידים האחד "צמוד" והשני "מקדים" אשר המקדים מקבל לוחות זמנים של המאובטח ומגיע לאותו המקום כחצי שעה ליפני המאובטח וסורק מצבים מאיימים,דרכי כניסה/יציאה, אנשי קשר, דרכי מילוט ועוד.

הקשר בין שני המאבטחים להעברת מידע הוא רציף ביניהם למוקד החברה.

בשעות היום, זקיף אשר שומר על אנשי הבית/רכבים 24/7. מייסד החברה הינו איש שטח, יוצא יחידה קרבית, בוגר קורסי אבטחה מטעם משרד הביטחון, בעקבותיהם נטל חלק במערך אבטחת שרים ואישים בכירים בארץ ובחו"ל, ועסק בתחום האבטחה משך זמן רב. מתוקף היותו מנוסה ובעל הכרה מקצועית של תחומי האבטחה השונים מן השטח, בנה את החברה על תשתית ערכים, אתיקה וידע מקצועי שרכש המבטיחים מענה התואם באופן מלא את צורכי הלקוח ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר במתן שרותי אבטחה.

החברה שמה דגש על התאמת מערך האבטחה לדרישותיו וצרכיו של הלקוח ומבטיחה לקהל לקוחותיה את השקט והביטחון האולטימטיביים.

אבטחת אישים פרטית

אבטחת אישים אינה עניין פשוט. מדובר בעסק רציני הכולל מערך שלם ומתוקשר של יחידה מיוחדת לאבטחת אנשים חשובים שתהיה דרוכה וערנית 24/7. סכנות יכולות לערוב בכל מקום ובמיוחד בזמנים ובמקומות לא צפויים, מה שאומר שהאתגרים העומדים בפני חברת האבטחה הם רבים הדורשים הכשרה והכנה קפדנית ורצינית ביותר. ככל שהאישיות בכירה יותר, העניין רגיש יותר ומצריך שמירה והקפדה יתירה. חברת 24M מספקת שירותי אבטחה, שמירה ופיקוח על מוסדות, מפעלים וגם נותנת מענה לאבטחת אישים ברמה הגבוהה ביותר.

באילו מקרים צריך אבטחת אישים?

כל מי שנושא משרה בכירה, מנהלי מפעלים, דמויות ציבוריות, אנשי ממשלה או בכירים במערכת המשפט הם רק כמה דוגמאות ללקוחות פוטנציאלים הדורשים הגנה של חברת שמירה איכותית ומעולה כמו 24M.

 • אנשי האבטחה המיועדים לתפקידים אלו הינם בעלי רקע צבאי ביחידות לחימה מובחרות בצה"ל.
 • כל אנשי האבטחה עוברים סינון ובדיקת רקע מקיפה ובוחנת לפני שנכנסו לשורות החברה.
 • הצוותים השונים עוברים הכשרה אינטנסיבית ומקיפה המכינה אותם לכל תרחיש ולכל אירוע בטחוני הדורש מענה מהיר, נחוש ומקצועי.
 • שירות הליווי הצמוד כולל שימוש באמצעיים טכנולוגים חדישים ומתקדמים הרלוונטיים למשימת האבטחה ומסייעים למנוע תרחישי חירום ביטחוניים.
 • אנשי השטח יבצעו סקירת שטח ומקום וביצוע אומדן והערכה של רמת סיכון עבור הלקוח, ובהתאם לכך מתאימים את רמת האבטחה הנדרשת.
 • עבור רמת הגנה בסיסית, יהיה צמוד לאח"ם בוגר קורס אחיד שילווה אותו לכל אורך הזמן הדרוש.
 • עבור רמת הגנה גבוה יותר, יתלוו לאח"ם שני מאבטחים, אחד מהם יהיה צמוד לכל אורך הזמן והשני יבצע סריקות מקדימות שתפקידם לזהות, לדווח ולנטרל מבעוד מועד מצבי סיכון וכל גורם עוין פוטנציאלי.

חברת אבטחת אישים

מבטיחים את רמת הבטחון המקסימאלית

אם גם אתם מעוניינים בשירותי אבטחה אישית צמודה ומקצועית, חברת השמירה 24M היא החברה שאתם מחפשים. לחברה זו מערך של מאבטחים בכל תחומי השמירה והבטחון, והיא מספקת שירותים ללקוחות עסקיים גדולים כמו רשתות וחברות גדולות, וכן גם לחברות קטנות יותר ולבנייני מגורים. לחברה זו מוניטין רחב ושם טוב הנובע מהמקצועיות ומרמת הבטחון שהיא מספקת ללקוחותיה.

שתפו את הפוסט עם חברים

  שאלות נפוצות

  מהן ההכשרות שעוברים המאבטחים?

  המאבטחים שלנו יוצאי יחידות קרביות לכל הפחות, ובמקרים מורכבים יותר גם יוצאי קורס לוט"ר ויוצאי יחידת אבטחת האישים של השב"כ. בנוסף לכל אנו מקפידים כי הצוות שלנו יעבור מדי שנה מספר השתלמויות וקורסי ריענון בסטנדרט הגבוה ביותר ובהתאם לנהלים המוקפדים אותם קובע החוק במדינת ישראל.

  אילו שרותים אתם נותנים?

  אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אבטחה – מאבטחת מקומות כמו בתי ספר, גנים, אולמות אירועים, מפעלים וישובים, ועד שירותי אבטחת אישים ברמה הגבוהה ביותר.

  אילו הסמכות ורשיונות מחזיקה החברה?

  החברה מחזיקה הסמכות, רשיונות ואישורים מטעם משרד התמ"ת, משרד הפנים, רשיון משטרת ישראל, כמו גם ביטוחי חברה ורשיון מפעל ראוי. כמו כן, לצוות מתקבלים מאבטחים אך ורק לאחר בדיקת רמת סיכון לארגון ועבר פלילי המתבצעת על-ידי גוף חיצוני.