השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

אודות

חברת האבטחה M24 הינה חברה מקצועית ודינאמית המעמידה סטנדרטים חדשים בתחום האבטחה. החברה מתמקדת ומתמחה בתחום השמירה והאבטחה ולכן יש באפשרותה להעניק לקהל לקוחותיה שקט מלא וביטחון . החברה שמה לה לדגל את אמינותה ומקצועיותה ועל כן M24 בוחרת בקפידה את כלל מאבטחיה, ללא פשרות בנוגע לאמינותם, איכותם ותפקודם בשטח.

M24 ערה לצורך אבטחת ריכוזי הקהל של לקוחותיה ברמה המקצועית ביותר ומקצה לסוג אבטחה זה את האמצעיים והגורמים המקצועיים ביותר למשימה זו בכפיפות חוקי מדינת ישראל,ובמקביל עם הגורמים הכפופים לה אשר מפקח החברה וקב"ט החברה עובדים בשיתוף פעולה מלא מול גורמים אלה.

במקביל להזמנת השרות, מתייצב למתחם האבטחה המיועד מפקח החב' ומקבל על אותו המתחם את אופי ואופן האבטחה הדרוש לו ובונה צוות אבטחה המתאים לסוגו, תוך כדי שקיפות מול הלקוח ולשבעת רצונו.

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מיומן ומקצועי המתמקצע בקורסי הכשרה המותאמים למוקד המאובטח וכן מקפידה לרענן את הצוות באמצעות קורסי רענון מספר פעמים בשנה.

לצוות מתקבלים מאבטחים אך ורק לאחר בדיקת רמת סיכון לארגון ועבר פלילי המתבצעת על-ידי גוף חיצוני. תהליך הכשרתם של מאבטחים אלו מתבצע ע"י מדריכים מוסמכים ועוברים הסמכה של תפעול הנשק הכרת הנשק והדרכה תיאורטית על שימוש בנשק ע"פ חוקי מדינת ישראל, (חוק העונשין 1977).

החברה מחזיקה בכל הרישיונות הדרושים, כגון:

 • רישיון משרד הפנים.
 • רישיון משרד התמ"ת.
 • רישיון מפעל ראוי.
 • רישיון משטרת ישראל.
 • ביטוחי חברה.

חלק מפעילותה של חברת M24 היא היחידה לאבטחת אישיים המורכבת מלוחמים ובוגרי קורס לוט"ר וביניהם יוצאי היחידה לאבטחת אישיים בשב"כ.

הלווי כולל את כל האמצעיים הטכנולוגים הנדרשים לסוג אבטחה זו ותתקיימנה לאחר סקירת שטח ורמת סיכון לאותה אישיות והתאמת אבטחה הנדרשת, הכפוף לייעוץ הביטחוני של קב"ט החברה.

בנוסף מעמידה החברה לרשות לקוחותיה סיירות אבטחה ופיקוח, צוות מפקחים ואחמ"שים מקצועיים ומנוסים יוצאי יחידות קרביות, המוודאים עמידה של הצוות כולו בסטנדרטים שהחברה הציבה לעצמה.

צוות המפקחים והאחמ"שים עוברים הכשרה בת מספר שלבים שבחלקם נשלחים המאבטחים/ אחמ"שים הפוטנציאליים למבחנים ומבדקים אצל גופים חיצוניים הבודקים את כושרם הגופני, תפקודם תחת לחץ, יכולתם לתת מענה ופתרונות, כושר ניהול סיכונים וכו'…

מייסד החברה הינו איש שטח, יוצא יחידה קרבית, בוגר קורסי אבטחה מטעם משרד הביטחון, בעקבותיהם נטל חלק במערך אבטחת שרים ואישים בכירים בארץ ובחו"ל, ועסק בתחום האבטחה משך זמן רב. מתוקף היותו מנוסה ובעל הכרה מקצועית של תחומי האבטחה השונים מן השטח, בנה את החברה על תשתית ערכים, אתיקות וידע מקצועי שרכש המבטיחים מענה התואם באופן מלא את צורכי הלקוח ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר במתן שרותי אבטחה.

החברה שמה דגש על התאמת מערך האבטחה לדרישותיו וצרכיו של הלקוח ומבטיחה לקהל לקוחותיה את השקט והביטחון האולטימטיביים.

הסבר על מערך האבטחה:

M-24 שולחת להכשרות את מאבטחיה לאור דרישת המשטרה למאבטחים בודקים ביטחוניים חמושים רמה ב' אשר מחייבים את גני/אולמות אירועים/מתחמי בילוי בעמידה בדרישות אלו.

מאבטחי החברה הם מכוח אדם איכותי הנע בגילאים 25-45 לבוש הולם ומרתיע

 • 24M תצייד את המאבטחים בציוד אבטחה נדרש כגון: נשק מסוג גלוק C19 מגמט ידני לצורכי בידוק, פנסים לשמירה בחניה, מכשירי קשר לתקשורת בין המאבטחים ובינם לבין מפקח החברה וכל אמצעי טכנולוגי אחר, המתאים לאופי ואופן האבטחה. כמו כן תצייד את השומרים במדי אבטחה ייצוגיים בהתאם לבקשת הלקוח.
 • בהתאם לבקשת הלקוח, תספק M24 כלי נשק ומאבטחים חמושים, בעלי רישיון לנשיאת נשק ארגוני המתודרכים ע"י מפקח החברה\קב"ט החברה, ע"פ חוקי מדינת ישראל(חוק העונשין 1977). אשר עברו קורס בודק ביטחוני בביה"ס ללוחמה.
 • החברה תקצה צוות פיקוח למערך אבטחה זה, אשר יוודא פעילות תקינה ומקצועית של המאבטחים, יבצעו חילופי משמרות, חפיפות בין השומרים המתחלפים ויקפידו על חובת הדיווח.

מבין לקוחותינו:

 • תוכנית הטלוויזיה "האח הגדול".
 • טויוטה ישראל.
 • "אביעד בטון".
 • קרסו טרייד אין.
 • אינפיניטי יבואן רכבים.
 • רשת "סופר ברקת".
 • רשת האופנה "רנואר".
 • רשת האופנה "קסטרו".
 • רשת האופנה "לי קופר".
 • רשת האופנה "בלו בירד".

ועוד לקוחות רבים ומרוצים.

נשמח למנות אתכם עם לקוחותינו ולהפוך את השקט שלכם למוניטין שלנו.

שתפו את הפוסט עם חברים

למה דווקא איתנו?

הרמה המקצועית

צוות המאבטחים שלנו כולל מאבטחים מיומנים ומנוסים, אשר עברו הכשרות וקורסים מקצועיים בינהם קורסים ברמה הממלכתית על מנת להעניק מענה מקצועי לפי הקו המנחה את החברה למקצועיות בסטנדרטים הממלכתיים.

כוננות מסביב לשעון

אנו נמצאים בכוננות תמידית, כך שמבלי קשר מתי ואיפה אתם נמצאים, תמיד תוכלו להרגיש בטוחים ומוגנים. כי השקט שלך זה המוניטין שלנו. אנו מעניקים את שירותי האבטחה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה בהתאם לצרכי כל לקוח ולקוח.

שרותים מגוונים

אנו מעניקים ללקוחותינו שרותים המותאמים באופן אישי לצרכי ואופן תחום פעילות הלקוח - בכל הנוגע לשעות הפעילות, לכמות המאבטחים הדרושה לכל משימה ומשימה, ולאמצעים טכנולוגיים המסייעים לטובת המשימה. אנו מתאימים את צוות המאבטחים המתאים לכל משימה ומשימה, ברמה הגבוהה ביותר.

בין לקוחותינו

חברת אבטחה

אם יש בבעלותכם עסק, חנות או בניין פרטי חשוב שתהיו מוגנים תחת השגחתה של חברת אבטחה רצינית. מקרים של פריצות ופגיעה ברכוש הינם מהדברים היותר מצערים ומתסכלים שיכולים להגרם לחברה או לארגון, ותחת השגחה הולמת של חברת שמירה ואבטחה ניתן להגן מפני נזקים ברכוש, בגוף ובנפש. חברת האבטחה הינה חברה המספקת שירותי שמירה, סיור ופיקוח על אישים או מקומות, והיא אחראית לשלומם וביטחונם של לקוחותיה. חברת M24 הינה חברה בעלת מוניטין המספקת שירותי אבטחה ללקוחות גדולים ומפורסמים.

לישון בראש שקט

בחירה בחברת שמירה ואבטחה מקצועית, רצינית ואיכותית זה כבר לא מותרות. מדובר ביטחון האישי שלכם וברכוש שלכם. חברת M24 הינה אחת מחברות האבטחה המפורסמות והנחשקות ביותר בתחום זה בישראל. היא כבר חתומה על פרויקטים של שמירה ואבטחה לרשתות ענק ולחברות גדולות בשוק הישראלי. כל המאבטחים העובדים בחברה זו עוברים סדרת הכשרות קפדניות על מנת לברור רק את הטובים ביותר לתפקידים הרגישים. אם בחרתם בחברה זו אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאתם מוגנים.

מהם השירותים הקיימים של חברת אבטחה?

חברת השמירה M24 מעניקה שירותי אבטחה, סיור, פיקוח ובקרה בהתאם לצרכים, לדרישות ולאופי של יעד השמירה שהלקוח דורש. החברה נותנת מענה בין היתר:

 • אבטחת מפעלים – מפעלים רבים בישראל פרוסים על פני שטחים רבים, שלא כולם יכולים להישמר מפני פורצים פוטנציאלים שיכולים לעבור את הגדר. באחריות המאבטחים מטעם חברת האבטחה לשמור בנקודות כניסה ויציאה, לבצע סריקות ברחבי האתר ולוודא ששום גורם עוין לא חודר לשטח המפעל.
 • אבטחת אישים – כל אדם שנמצא בעמדה בכירה או בעלת שררה כמו חברי כנסת או אנשי ממשלה עלול להיות חשוף לפגיעה מצדם של גורמים עוינים רבים. מאבטחי אישים עוברים הכשרה אינטנסיבית ומקיפה על מנת שיהיו מוכנים לכל תרחיש בזמן אמת.
 • אבטחת ישובים – ישובים עלולים להיות יעד נחשק במיוחד כשמדובר בכל הנושא של גניבות חקלאיות, שהנזק מכך יכול להגיע לעשרות מיליונים על חשבון בעלי משקים וחוות חקלאיות.
 • ניהול בניינים – בניינים הדורשים שמירה מיוחדת כמו בנייני בוטיק, בנייני יוקרה וכל מקום בו מתגוררים אנשי העשירון העליון המהווים יעד אטרקטיבי עבור פורצים.

חברת אבטחה במרכז

כל מי שמנהל עסק או שבבעלותו שטח תפעולי גדול הדורש שמירה, חברת אבטחה במרכז היא שיקול רציני שיש לקחת. מרכז הארץ הוא מקום פורה בעסקים, חנויות ומבני ארגונים רבים, מה שאומר שהוא יכול גם להפוך ליעד אטרקטיבי לפורצים ולגורמים עוינים אחרים. חברת אבטחה מקצועית ורצינית עם אנשי בידוק ושמירה מיומנים כמו בחברת M24 תדאג לשמור על העסק שלכם שמור, בטוח ומוגן. החברה מספקת שירות ללקוחותיה בכל שעות היממה וימות השבוע ובעלת מוניטין רב ויוקרתי בקרב החברות הגדולות במשק הישראלי שנהנים משירותיה.

ההגנה הפרטית שלכם

אם יש לכם חנות, מפעל, משרד חשוב או שאתם עצמכם זקוקים להגנה אישית צמודה, חברת האבטחה M24 הינה החברה המומלצת ביותר. עם רשימת לקוחות גדולה וענפה של רשתות ענק בישראל כמו "קאסטרו", "רנואר", סניפי "סופר ברקת" ועוד שנהנות משירותי האבטחה והשמירה של החברה, תוכלו להיות בטוחים שמדובר בחברה עם ניסיון מקצועי רב בתחום. החברה מצרפת לשורות מאבטחיה רק את הטובים ביותר, שעברו מבדקי כשירות אינטנסיביים וקפדניים ובעלי רקע צבאי הולם. אנשי האבטחה עוברים הכשרות שונות בהתאם לתפקיד ועוברים ריענון על מנת להיות ערוכים לכל תרחיש בכל עת.

לבחור חברת אבטחה במרכז שתתן מענה לכל הצרכים

תחום השמירה והביטחון הינו מגוון ביותר ולכל צורך ודרישה יש מענה הולם מצד החברה. חברת M24 מספקת שירותי אבטחה ליעדים שונים וערוכה לכך בהתאם. שירותינו כוללים:

 • אבטחת מתקנים – מערך האבטחה האמון על שמירה של מפעלים, חנויות, משרדים ומתקנים רגישים אחרים הפגיעים לניסיונות חדירה ופריצה. לחברה יש מערך שלם של מאבטחים ואנשי בידוק ושמירה האחראיים על פיקוח הכניסות והיציאות, ביצוע סריקות, מצלמות מסביב למתקן ועוד.
 • אבטחת אישים – צוות של מאבטחי אישים בעלי הכשרות קפדניות לתפקיד ייחודי זה של הגנה צמודה עבור אנשים בעלי תפקיד בכיר ואח"מים הזקוקים להגנה בכל עת.
 • אבטחת מועדונים – מאבטחים לשמירת הסדר בכניסה למועדונים וגם שמירה על הסדר והחוק מבפנים מספקת לבאי המועדונים שקט נפשי וחופש מדאגות.
 • אבטחת מוסדות לימודים – מאבטחים אדיבים ונחושים שיהיו ערניים לכל כניסה ויציאה בדלתות מוסד הלימודים ויאפשרו להורים תחושת ביטחון בידיעה שהילדים שלהם יוכלו ללמוד בבטחה.

חברת אבטחה ושמירה בפריסה ארצית

כולנו, ללא יוצא מן הכלל, רוצים להרגיש מוגנים. אנחנו רוצים להרגיש מוגנים ברחוב, בבית הפרטי שלנו או בכל אירוע שאנחנו עושים. עם זאת, לא תמיד באמת נרגיש מוגנים ככה סתם, ללא שירותיה של חברת אבטחה. לכן, אם גם אתם תוהים האם כדאי לכם לפנות אל חברה מקצועית שתעזור לכם ותסייע לכם להרגיש מוגנים יותר, כדאי שתדעו: התשובה היא תמיד כן. חברה שעוסקת בתחום האבטחה, ובמיוחד אם היא מקצועית, תוכל לשמור עליכם במהלך כל פעולה שאתם עושים. לכן, אם תוכלו לפנות אל חברת אבטחה נהדרת כמו חברת M24, איפה כאן הדילמה? מדובר על חברה מנוסה ביותר שמעסיקה את אנשי המקצוע הכי טובים שיש בתחום האבטחה, כך שאיתם תוכלו לישון בשקט.

מתי כדאי לפנות להזמנת שירותיה של חברת אבטחה

האמת היא, שיש הרבה מקרים שבהם כדאי לפנות אל חברת אבטחה. למשל, כאשר אנחנו צר שירות של אבטחת אישית או במקרים שבהם דרושים לנו שירותי אבטחת אירוע. למשל, אם אתם עושים אירוע בבית ורוצים לאבטח אותו, תוכלו לפנות להזמנת שירות מיוחד שכזה. בנוסף, כמובן שיש גם מקרים שבהם יהיה צורך בשירות כזה על בסיס קבוע ושוטף. למשל, כאשר אנחנו רוצים להגביר את הבטיחות בבניין מגורים גדול. בכל המצבים האלה, ועוד רבים אחרים, כדאי לזכור שיש לכם אל מי לפנות.

הדרך לבחור חברת מובילה בתחום האבטחה

לא קל להחליט לאיזו חברת אבטחה אתם פונים. הסיבה לכך ברורה, שכן בישראל יש לא מ חברות שעובדות בתחום האבטחה. עם זאת, לא כל חברה תענה על הציפיות שלכם ולכן יש טעם לברר תחילה מספר דברים. למשל, עד כמה מנוסים אנשי המקצוע שעובדים באותה חברה? והאם מדובר על חברה שעובדת עם כל הרישיונות הנדרשים בתחום הזה? במקרה של חברת האבטחה M24, אתם תראו שעשיתם בחירה נכונה. החברה מחזיקה רישיונות שונים כמו: רישיון משרד הפנים, רישיון משרד התמ"ת, רישיון משטח ישראל ועוד הרבה רישיונות אחרים. בנוסף, כך תוכלו לקבל, תחת קורת גג אחת את כל שירותי האבטחה הנדרשים לכם, אז למה אתם מחכים? לפרטים נוספים התקשרו עוד היום למספר: 08-9470000 ותראו שתרגישו מוגנים.

שאלות נפוצות

מהן ההכשרות שעוברים המאבטחים?

המאבטחים שלנו יוצאי יחידות קרביות לכל הפחות, ובמקרים מורכבים יותר גם יוצאי קורס לוט"ר ויוצאי יחידת אבטחת האישים של השב"כ. בנוסף לכל אנו מקפידים כי הצוות שלנו יעבור מדי שנה מספר השתלמויות וקורסי ריענון בסטנדרט הגבוה ביותר ובהתאם לנהלים המוקפדים אותם קובע החוק במדינת ישראל.

אילו שרותים אתם נותנים?

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אבטחה – מאבטחת מקומות כמו בתי ספר, גנים, אולמות אירועים, מפעלים וישובים, ועד שירותי אבטחת אישים ברמה הגבוהה ביותר.

אילו הסמכות ורשיונות מחזיקה החברה?

החברה מחזיקה הסמכות, רשיונות ואישורים מטעם משרד התמ"ת, משרד הפנים, רשיון משטרת ישראל, כמו גם ביטוחי חברה ורשיון מפעל ראוי. כמו כן, לצוות מתקבלים מאבטחים אך ורק לאחר בדיקת רמת סיכון לארגון ועבר פלילי המתבצעת על-ידי גוף חיצוני.