השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

יחידת אופנוענים

שלום רב,

שמי אדיר חסיד הבעלים של חברת האבטחה 24-M, חברתנו עוסקת במגוון פרויקטים בטחוניים בארץ ובחו"ל במגוון אתגריים בטחוניים.

חברתנו הינה חברת אבטחה מורשת כדין בכדי לספק שרותי אבטחה בישראל ובשוויץ, באמתחתנו כל האישורים הרלוונטים לרבות רישיון משרד התמ"ת (משרד הכלכלה) מספר רישיון 3852 רישיון משרד לבטחון פנים מספר רישיון 190185915, רישיון משרד המשפטים,וביטוחי חברה.

לאחרונה, אנו ערים לתופעה של מקרי אלימות מתגברים במיוחד בשעות הלילה ובמיוחד במקומות אשר אינם מאוישים במאבטח, מקומות אלו לרוב אינם נדרשים באבטחה ע"י רישוי עסקים וכך ברוב המקרים נוצרים מקרי אלימות מהבנה של התוקף כי אין כל התרעה במקום ודבר זה לעיתים מגביר את תחושת הבטחון אצל התוקף ומשפיע על תוצאות התקיפה.

מנהלי החברה בשיתוף עם יועצי ביטחון בדימוס הגדרנו כי לתוקף הפונטציאלי אין פרופיל והתוקף יכול להיות אדם מהשורה, אדם אלים, אורח נורמטיבי אשר פגעו ברגשותיו וברגע של זעם מתפרץ או סתם אדם אשר לא מתאים ל"אופי" המלון.

למקרים אלו, נדרש מענה מהיר ונחוש אך בעת הצורך סובלני ומפייס, במקרי חירום מסוג זה לדאבוננו אנו מוצאים את עצמנו לפני שוקת שבורה אל מול גורמי המשטרה או סייר של מוקד.

ערך נוסף לשירות זה הינו מענה במקרה המצריך עזרה ראשונה דחופה, מקרה שריפה וכל תרחיש המחייב התערבות מונעת מיידית.

ובמיוחד לצורך ביטחון בסיסי זה, הקמנו את יחידת האופנוענים של חברת M-24 ביטחון בע"מ אשר מורכבת ממאבטחים ייחודיים המותאמים לאופי הצורך האבטחתי, גדולי ממדים, בעלי הכשרה מבית ספר ללוחמה ובעלי הכשרות בתוקף לעזרה ראשונה כמו כן המאבטחים מצויידים בפק"ל אבטחה וערכת עזרה ראשונה רכובים על גבי אופנוע אבטחה המסומן בסימני היכר ובתאורות אזהרה של חברת אבטחה.

מרגע קבלת הקריאה, המאבטח מקבל נתונים המראים את מיקום הקריאה על גבי צג המסך ואת הדרך המהירה ביותר להגיע, זמן התגובה אשר נקבע הוא עד 7 דק' מרגע הקריאה, השירות הינו לאזור תל אביב בלבד.

בכבוד רב:

אדיר חסיד 24-M ביטחון בע"מ

שתפו את הפוסט עם חברים





  שאלות נפוצות

  מהן ההכשרות שעוברים המאבטחים?

  המאבטחים שלנו יוצאי יחידות קרביות לכל הפחות, ובמקרים מורכבים יותר גם יוצאי קורס לוט"ר ויוצאי יחידת אבטחת האישים של השב"כ. בנוסף לכל אנו מקפידים כי הצוות שלנו יעבור מדי שנה מספר השתלמויות וקורסי ריענון בסטנדרט הגבוה ביותר ובהתאם לנהלים המוקפדים אותם קובע החוק במדינת ישראל.

  אילו שרותים אתם נותנים?

  אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אבטחה – מאבטחת מקומות כמו בתי ספר, גנים, אולמות אירועים, מפעלים וישובים, ועד שירותי אבטחת אישים ברמה הגבוהה ביותר.

  אילו הסמכות ורשיונות מחזיקה החברה?

  החברה מחזיקה הסמכות, רשיונות ואישורים מטעם משרד התמ"ת, משרד הפנים, רשיון משטרת ישראל, כמו גם ביטוחי חברה ורשיון מפעל ראוי. כמו כן, לצוות מתקבלים מאבטחים אך ורק לאחר בדיקת רמת סיכון לארגון ועבר פלילי המתבצעת על-ידי גוף חיצוני.